كلينيك تخصصي پوست و مو خانه سبز

تنها راه درمان دائمي ريزش مو

پيوند مو سالم، مقرون به صرفه، طبيعي كاشت موي سر طبيعي و قابل رشد كاشت ريش طبيعي و قابل رشد... مشاوره آنلاین

تنها راه درمان دائمي ريزش مو

داراي پزشكان متخصص عمل پيوند مو

خدمات زيبائي، لاغري، جوانسازي رفع لك هاي صورت، جوانسازي پوست دست و صورت (ميكرودرم ابرژن، مزوتراپي ... مشاوره آنلاین

کاشت مو درون جای زخم به کمک روش FIT انجام می گیرد.موی کاشته شده ،به رشد خود در بافت زخم و بخیه ادامه خواهد داد تا جایی که این بافت شروع به ضخیم شدن نکند.بافت ضخیم شده جای زخم و بخیه را می توان به کمک تزریق موضعی تریامسینولون ،صاف کرد.با صاف شدن سطح جای زخم و بخیه ، عملیات کاشت مو به راحتی انجام می گیرد.با این حال ، برخی موارد را نباید فراموش کرد :

از آن جایی که خون رسانی به بافت زخم و بخیه ، به خوبی بافت های دیگر صورت نمی پذیرد ، فاصله پیوند های مو باید بیشتر از حد معمول خود باشند.

با رشد کردن پیوندها در بافت زخم و بخیه ، رگ های خونی جدیدی در آن ناحیه شکل خواهند گرفت.پس از ایجاد رگ های خونی جدید ، می توان تراکم مو را در آن ناحیه افزایش داد.

پس از انجام عملیات کاشت مو ، مراقبت های خاصی را باید از پیوند های درون بافت زخم و بخیه بعمل آورد ، چرا که بافت زخم و بخیه نمی تواند به خوبی بافت های عادی پیوند ها را درون خود نگه داشته و آن ها به راحتی خارج می شوند.

در صورت تراکم بیش از حد موهای کاشته شده در بافت زخم و بخیه ، سرعت رشد آن ها پایین خواهد بود.در صورت قرار گرفتن صحیح مناطق گیرنده و همچنین به عمل آوردن مراقبت های پس از عمل به طور شایسته ، می توان انتظار سرعت رشد مناسب را داشت.