كلينيك تخصصي پوست و مو خانه سبز

تنها راه درمان دائمي ريزش مو

پيوند مو سالم، مقرون به صرفه، طبيعي كاشت موي سر طبيعي و قابل رشد كاشت ريش طبيعي و قابل رشد... مشاوره آنلاین

تنها راه درمان دائمي ريزش مو

داراي پزشكان متخصص عمل پيوند مو

خدمات زيبائي، لاغري، جوانسازي رفع لك هاي صورت، جوانسازي پوست دست و صورت (ميكرودرم ابرژن، مزوتراپي ... مشاوره آنلاین

یکی از عوارض زندگی ماشینی امروز و عدم تحرک کافی در کنار ساعات متمادی سر پا ایستادن و نشستن طولانی مدت ایجاد تغییرات ناشی از فشار جاذبه بر وریدهای عمقی اندام تحتانی و به صورت جبرانی افزایش قطر این عروق می باشد که اصطلاحا با عنوان واریس شناخته می شوند. در ابتدا معمولا عروق بسیار ظریف قرمز – بنفش زیر پوستی نمایان می شود که اصطلاحا ونولکتازی نامیده می شوند.در مراخل بعدی عروق عمقی تر اندام درگیر می شوند که به صورت عروق برجسته و عمقی به رنگ سبز تیره و به صورت محو در زیر پوست نمایان هستند.

درمان مناسب جهت عروق عمقی استفاده از جوراب واریس و نیز روش هایی مانند تزریق ماده اسکلروزان داخل این ورید ها است که با عنوان اسکلروتراپی معروف است.لیزر در درمان این عروق عمقی کاربرد چندانی ندارد.

اما در خصوص عروق ظریف و کوچک قرمز – بنفش زیر پوستی در اندام تحتانی لیزر یک درمان موثر و مناسب به شمار می رود. چنانچه نوع لیزر و پارامتر های آن درست انتخاب شده و برای عروق مناسب انجام شوند، در پاره ای موارد حتی با یک جلسه درمان هم تعدادی از این عروق به طور دائمی از بین می روند.

بدیهی است در کنار درمان با لیزر اصلاح سبک زندگی مانند عدم ایستادن یا نشستن طولانی مدت با پاهای آویزان ، استفاده از جوراب واریس و مصرف ویتامین C برای حصول بهترین نتیجه ضروری هستند.

در برخی موارد با توجه به وسعت عروق و عمق آن ها جلسات مکرر درمان مورد نیاز خواهد بود